Chrońmy lasy

Chrońmy najcenniejsze polskie lasy!

Tylko wspólnie możemy ochronić najcenniejsze, najstarsze polskie lasy. W ten sposób nie tylko ocalimy dziką przyrodę, ale przeciwdziałamy katastrofie klimatycznej!
Dlatego chroń lasy razem z nami, wspierając choćby niewielką darowizną.  A jeśli tylko możesz - zdecyduj się na wsparcie regularne. Taki systematyczny datek to ogromna pomoc w długofalowym planowaniu i skutecznej realizacji działań dla przyrody! 
Wybierz kwotę wsparcia:
Chrońmy lasy

Ratujmy wyjątkową przyrodę dzikich lasów

W dobie dramatycznej utraty różnorodności biologicznej, robimy wszystko, by uratować ostatnie skrawki naturalnej, dzikiej przyrody. Twoje wpłaty, nawet te niewielkie, wzmacniają skuteczność naszych działań i walki o ochronę przyrody.
Uzupełnij swoje dane:

Wyrażam zgodę na udzielanie mi informacji o działaniach Fundacji

Administratorem Twoich danych jest Fundacja Greenpeace Polska. Prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną wyjaśniającą, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Chrońmy lasy

Dziękujemy, że chcesz z nami ratować dziką przyrodę!

Wybierz sposób płatności:

Jesteś przekierowany/-a na stronę operatora płatności. Twoje dane zbiera operator płatności PayPal, zgodnie z polityką prywatności.

?

Data ważności karty

Jesteś przekierowany/-a na stronę operatora płatności. Twoje dane zbiera operator płatności PayU, zgodnie z polityką prywatności.