Prezentownik Greenpeace

Pakiet Pszczelego Bohatera lub Bohaterki

Twórz z nami kraj wolny od toksycznych pestycydów, pełen rozbzyczanych sadów i łąk kwietnych, w którym prawo zapewnia skuteczną ochronę owadom zapylającym. W podziękowaniu przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet pszczelich upominków, m.in. eko-torbę, certyfikat pszczelego bohaterstwa, Mini Atlas Zapylaczy i naklejki z ilustracjami najpopularniejszych zapylaczy. To będzie wyjątkowy prezent! 
Wybierz kwotę miesięcznego wsparcia:
Prezentownik Greenpeace

Twórzmy razem Polskę przyjazną pszczołom

W Polsce to właśnie pszczołowate są głównymi owadami zapylającymi. Gdyby z jakiegoś powodu zniknęły, około jedna trzecia roślin uprawnych musiałaby być zapylana w inny sposób (np. ręcznie). Twoje wpłaty, nawet te niewielkie, wzmacniają skuteczność naszych działań i walki o ochronę zapylaczy. 
Uzupełnij swoje dane:

Wyrażam zgodę na udzielanie mi informacji o działaniach Fundacji

Administratorem Twoich danych jest Fundacja Greenpeace Polska. Przeczytaj klauzulę informacyjną nt. przetwarzania danych osobowych.

Prezentownik Greenpeace

Dziękujemy, że razem możemy pomagać tym pożytecznym owadom!

Wybierz sposób płatności:

Jesteś przekierowany/-a na stronę operatora płatności. Twoje dane zbiera operator płatności PayPal, zgodnie z polityką prywatności.

?

Data ważności karty

Jesteś przekierowany/-a na stronę operatora płatności. Twoje dane zbiera operator płatności PayU, zgodnie z polityką prywatności.