Pomóżmy zapylaczom!

Nawet 3/4 tego, co jemy, jest zależne od zapylania

Dzikie pszczoły i owady zapylające są w kryzysie. W dużej mierze przez działalność człowieka. Dlatego musimy je chronić! Twórz z nami kraj wolny od toksycznych pestycydów, pełen rozbzyczanych sadów i łąk kwietnych, w którym prawo zapewnia im skuteczną ochronę. A jeśli zdecydujesz się na wsparcie regularne, otrzymasz od nas w podziękowaniu pszczeli pakiet, a w nim m.in. eko-torbę, nasiona roślin miododajnych i certyfikat Pszczelego Bohatera / Bohaterki.
Wybierz kwotę wsparcia:
Pomóżmy zapylaczom!

Twórzmy razem Polskę przyjazną zapylaczom

W Polsce to właśnie pszczoły miodne i pszczoły dziko żyjące są głównymi owadami zapylającymi. Gdyby z jakiegoś powodu zniknęły, byłaby to katastrofa dla przyrody i rolnictwa.
Uzupełnij swoje dane:

Wyrażam zgodę na udzielanie mi informacji o działaniach Fundacji

Administratorem Twoich danych jest Fundacja Greenpeace Polska. Przeczytaj klauzulę informacyjną nt. przetwarzania danych osobowych oraz regulamin darowizn online

Pomóżmy zapylaczom!

Razem możemy pomóc tym pożytecznym owadom!

Wybierz sposób płatności:

Jesteś przekierowany/-a na stronę operatora płatności. Twoje dane zbiera operator płatności PayPal, zgodnie z polityką prywatności.

?

Data ważności karty

Jesteś przekierowany/-a na stronę operatora płatności. Twoje dane zbiera operator płatności PayU, zgodnie z polityką prywatności.