Już od 15 lat działamy razem dla środowiska!

Chrońmy wspólnie to, co najcenniejsze w polskiej przyrodzie

Greenpeace działa na rzecz ochrony najcenniejszych elementów polskiej przyrody - Puszczy Białowieskiej, Doliny Rospudy, pszczół, gatunków chronionych, serca Mazur czy Doliny Biebrzy. Pomóż nam w tym. A jeśli wybierzesz wsparcie comiesięczne, w podziękowaniu otrzymasz ebook "Władcy jedzenia". Wybierz kwotę wsparcia:
Już od 15 lat działamy razem dla środowiska!

Chronimy najcenniejsze gatunki

W Polsce działamy na rzecz wzmocnienia ochrony gatunków zagrożonych i cennych przyrodniczo - udało nam się powstrzymać komercyjne polowania na żubry, dbamy o ochronę pszczół miodnych i dziko żyjących, patrzymy politykom na ręce w sprawie polowań na wilki. Uzupełnij swoje dane:

Wyrażam zgodę na udzielanie mi informacji o działaniach Fundacji

Administratorem Twoich danych jest Fundacja Greenpeace Polska. Prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną wyjaśniającą, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Już od 15 lat działamy razem dla środowiska!

Dziękujemy, że chcesz wesprzeć nasze działania. Razem mamy wielką moc!

Wybierz sposób płatności:
?

Data ważności karty

Twoje dane osobowe podane na tej stronie zostaną przekazane do PayU w celu realizacji Twojej płatności, a także w celu wypełnienia przez PayU obowiązków związanych z obsługą ww. płatności. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją na temat przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU.